Mēs augstu vērtējam Jūsu laiku, komfortu un uzticību. Mēs mīlam savu darbu!

Par mums

Travel acency SPARE ir pilna servisa ceļojumu aģentūra un tūrisma operators (Licence Nr. T-2019-54), Latvijas Tūrisma Aģentu un Operatoru Asociācijas (ALTA) un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) biedrs.

Uzņēmums veiksmīgi darbojas ienākošā tūrisma jomā Baltijas valstīs, vietējā tūrisma jomā un izejošajā tūrismā, īpaši uz tādiem galamērķiem kā Azerbaidžāna, Turcija, Gruzija, Itālija, Indija un Ziemeļvalstis.

22 gadu aktīvas darbības laikā, uzņēmums ir izveidojis labu reputāciju un ieguvis klientu uzticību. Mēs ļoti augstu vērtējam ilgtermiņa attiecības ar mūsu pastāvīgajiem klientiem un priecājamies redzēt arī jaunus klientus!

 

Travel agency SPARE piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu:

✔ Individuālais VIP-tūrisms.

✔ Mazo grupu tūrisms.

✔ Darījumu braucienu organizēšana visa pasaulē.

✔ Biznesa klases lidojumi un privātās lidmašīnas.

✔ Personīgais autoparks ar biznesa un premium klases automobiļiem (vadītāji runā dažādās valodās: latviešu, angļu, krievu utt.).

✔ Transfēra pakalpojumi visā pasaulē.

✔ Pasākumu VIP-tūrisms (pasaules līmeņa zvaigžņu koncertu, festivālu, sporta pasākumu un gastronomijas svētku apmeklējums).

✔ Gidu pakalpojumi dažādās valodās.

✔ Vīzu un ceļojuma apdrošināšanas noformēšana.

 

 

Sazinieties ar mūsu zinošajiem un atsaucīgajiem ceļojumu konsultantiem, lai saņemtu plašāku informāciju par visiem piedāvātajiem pakalpojumiem!

Tālrunis: +371 67629121

E-pasts: spare@spare.lv  

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu