MEDICĪNAS TŪRISMS

 

 

Zinošie un augsti kvalificētie mediķi aicina ārvalstu tūristus uzlabot un atjaunot veselību Latvijā. Travel Agency SPARE kā konsultatīvs starpnieks Jums palīdzēs atrast piemērotākos medicīnas speciālistus, rezervēs konsultāciju un manipulāciju laikus, kā arī piedāvās Jūsu vēlmēm un vajadzībām atbilstošas apmešanās vietas un transportu Latvijā.

Rūpējoties par savu klientu labsajūtu un sadarbojoties ar labākajām un atzītākajām medicīnas iestādēm Rīgā, esam izstrādājuši īpašu piedāvājumu, kas nodrošinās kvalitatīvus medicīnas pakalpojumus un ietaupīs Jūsu laiku.  Travel Agency SPARE konsultatīvie pakalpojumi ir bez maksas.

 

Mēs piedāvājam:

  • Sadarbojamies ar sporta komandām un organizācijām, piedāvājam īpašas cenas sportistu ārstēšanai un rehabilitācijai;
  • Mūsu konsultanti piemeklēs Jums visatbilstošākos medicīnas speciālistus un nosūtīs Jums informāciju par šiem speciālistiem (tai skaitā arī kontaktinformāciju). Lai ietaupītu Jūsu laiku, rezervēsim Jums vēlamajā laikā konsultācijas un medicīniskās manipulācijas;
  • 1-3 dienu laikā nokārtosim vīzu Jums un pavadošajai personai. Mēs ieteksim Jums ceļojumu aģentūras, lai veiksmīgi noorganizētu lidojumu uz Latviju, piedāvāsim apmešanās vietas Rīgā un rezervēsim transportu. Nepieciešamības gadījumā nodrošināsim ratiņkrēslu vai specializētu medicīnisko transportu;
  • Par Jūsu labsajūtu Latvijā rūpēsies privāta medmāsa, visi medicīnas pakalpojumi tiks nodrošināti rezervētajā laikā ārpus rindas un visīsākajā laikā;
  • Travel Agency SPARE ar prieku Jums piedāvās visu nepieciešamo informāciju, lai Jūsu uzturēšanās Latvijā būtu patīkama un komfortabla.

 

Kopš 2015. gada 17. novembra Travel Agency SPARE ir Latvijas lielāko un labāko medicīnas centru oficiālais pārstāvis Azerbaidžānas Rebulikā.

 

Mūsu sadarbības partneri Latvijā: Baltijas vēnu klīnika, Medicīnas sabiedrība ARS, ARS Zobārstniecības klīnika, Veselības centrs 4, Dermatoloģijas klīnika, 4. Dimensija, ORTO klīnika, Capital Clinic Riga, Plastiskās ķirurģijas klīnika, Latvijas Amerikas acu centrs (LAAC), Valtera protēžu laboratorija, DiaMed, Vēža viroterapijas klīnika.

 

Saskaņā ar likumdošanu, visa informācija, kas saistīta ar klienta veselības stāvokli un tā uzlabošanai veiktajām manipulācijām, ir aizsargāta un būs pieejama vienīgi ārstējošajai komandai.

 

Sazinieties ar mums, lai saņemtu plašāku informāciju par piedāvājumu!

Tel: +371 67629121  •  kristine@spare.lv  vai alina@spare.lv 

Ievadiet savu e-pastu, lai saņemtu jaunumus no spare.lv.