Atpūta Skandināvijā

Stokholma, Zviedrija

 

Stokholmu mēdz dēvēt par Baltijas Vīni. Tajā pat laikā šai brīnišķīgajai pilsētai piemīt savdabīgs ziemeļniecisks šarms un mūsdienīgums.  Piedāvājam Jums pašiem to izbaudīt, dodoties kruīza braucienā Rīga-Stokholma-Rīga!

Pat ja esat izlēmuši Stokholmā pavadīt tikai vienu vai divas dienas, Jums nenāksies garlaikoties! Nav arī svarīgi, dodaties ceļojumā viens pats vai kopā ar ģimeni - Jūs varēsiet pievērsties aktīvai atpūtai, mierīgām pastaigām, pasēdēt kafejnīcās un izstaigāt veikalus, kā arī apmeklēt muzejus un atrakciju parkus. Īpaši iesakām apmeklēt slaveno Zviedrijas bērnu muzeju Junibacken, pasaules vecāko dabas muzeju Skansen un vienīgo pasaulē 17. gadsimta kuģu muzeju – Vasa. Tas viss Jūs gaida Stokholmā!

 

Izvēlieties savu ceļojuma maršrutu:

Rīga–Stokholma

   

 

Rīga–Тallina–Stokholma–Viļņa

   

 

Rīga–Tallina–Helsinki–Stokholma


 

 

RīgaStokholmaHelsinkiTallina

 


Rīga–Stokholma–Oslo

 
 
 

Helsinki, Somija

 

Helsinki – mūsdienīga Eiropas kultūras pilsēta un “kabatas formāta” metropole. Tā ir vilinoša vieta pilsētas atpūtai, kas spēj piedāvāt milzums iespēju, neatkarīgi no tā, vai ceļojat vienatnē, vai kopā ar grupu. Helsinku kultūras dzīve ir rosīgākā Somjā. Mākslas gardēži novērtēs Helsinku plašo dizaina un mūzikas piedāvājumu, tāpat Helsinkos ir aktīva nakts dzīve un daudzveidīga klubu kultūra. Burvīgajos pilsētas zaļajos parkos un piekrastes salās atpūsties iecienījuši gan ceļotāji, gan vietējie iedzīvotāji. Helsinki piedāvā daudz neaizmirstamu piedzīvojumu ģimenes atpūtai. Pieaugušie un visu vecumu bērni pilsētā atradīs daudzveidīgas aizraujošas nodarbības. Atklājiet savus Helsinkus!

Ziemas mīļotājus Somija aicina uz kūrortu Ruka, kas atrodas pie polārā loka - slaloms, snovbords, slēpošana, vizināšanās suņu pajūgos, Ziemassvētku vecītis Rovaniemi, rallijs pa ledu un daudz kas cits Jūs gaida Somijas kūrortā Rukā!


Rīga–Helsinki–Stokholma–Oslo–Kopenhāgena

 
 

Rīga–Tallina–Helsinki–Stokholma

 
 
 

Oslo, Norvēģija

 

2006. gadā Oslo tika atzīta par dārgāko pilsētu. Taču Oslo un Norvēģjas fjordi, leģendas par troļļiem nevienu tūristu neattur no šīs pilsētas un šīs valsts apmeklējuma! Oslo var apmeklēt muzejus, galerijas, vēstures liecības un izstādes. Lielāko daļu apskates objektu Jūs varēsiet aplūkot, pastaigājoties kājām. Ja vēlēsieties doties ārpus pilsētas, piedāvājam Jums aplūkot Norvēģijas dabu. Daba ir pārsteidzoša, un ar to saistīts daudz dažādu leģendu par dievībām un gariem. 

 

Rīga–Stokholma–Oslo–Kopenhāgena

 
 
 

Kopenhāgena, Dānija

 

Ja Stokholmu dēvē par Baltijas Vīni, tad Kopenhāgenu bieži sauc par Ziemeļu Venēciju. To salīdzina arī ar Amsterdamu dēļ daudzajiem kanāliem un salām. Kopenhāgena ir pazīstama kā mazās Nāriņas pilsēta. Pasaulē pazīstamā 19. gadsimta skulptūra no Hansa Kristiana Andersena pasakas Kopenhāgenas krastmalā ir pilsētas simbols. Jums ir iespēja ne tikai apskatīt pilsētas centru, bet arī doties uz karaļa Kristiana IV rezidenci – Rozenbergas pili, vērot karaliskās gvardes godasardzes maiņu, apmeklēt Ginesa muzeju un Tivoli parku.

 

Rīga–Kopenhāgena–Oslo–Helsinki

     
 
 

 

Jebkuras no šīm valstīm apskati varam apvienot vienā ceļojumā. Viena ceļojuma laikā, jūs varat apmeklēt vienu, divas vai vairākas valstis. Trīs populārākie ceļojumi mūsu tūristu vidū: Rīga– Stokholma– Rīga, Rīga– Stokholma– Oslo, Rīga– Tallina– Helsinki– Stokholma. 

 

Tūrisma aģentūra SPARE  izveidos jebkuru maršrutu Eiropā pēc Jūsu izvēles! SPARE Jūsu rīcībā !

 

 

 

Ievadiet savu e-pastu, lai saņemtu jaunumus no spare.lv.