Veselības tūres

Travel Agency Spare aicinā Jūs atpūsties un uzlabot savu veselību, pavadot laiku medicīnas SPA centros ārzemēs, kā arī sanatrojās Baltijas jūras krastā.

Atveseļošanās procedūras un medicīniskie pakalpojumi palīdzēs Jums nostiprināt savu veselību.

 

Starp mūsu vadošajiem galamerķiem:

 

 

Merano, Itālija

Merano atrodas Itālijas ziemeļos pie robežas ar Austriju. Palace Merano Espace Henri Chenot - iecienītā vieta veselības, pašsajūtas un izskata uzlabošanai. Šodien Anrī Šeno metode jau ir atzīta visā pasaulē. Klienti, kas augsti vērtē pasaules klases servisu un komfortu, šo vietu izvēlas savas veselības uzlabošanai. Centrs piedāvā rūpīgi izstrādātas detoksikācijas, reģenerācijas, svara zaudēšanas un skaistumkopšanas programmas. Klientiem tiek piedāvātas arī atsevišķas procedūras vispārējās ķermaņa un prāta labsajūtas uzlabošanai.

Programmas sākumā katram klientam tiek veiktas rūpīgas un visaptverošanas analīzes, lai novērtētu klienta fiziskās un garīgās veselības stāvokli.

 

Naftalāna, Azerbaidžāna

Naftalāna ir kūrortpilsēta Azerbaidžānā, kurā iegūst unikālo naftalāna eļļu, kas ir īpašs dabiskas izcelsmes produkts, kas iegūts no naftalāna zemes dzīlēs Azerbaidžanā. Naftalānu, ko dēvē arī par melno zeltu, plaši izmanto ārstniecībā un skaistumkopšanā, visbiežāk vannās. Kopš 1926. gada Naftalāna ir specializēts kūrots, kur ārstē plaša spektra saslimšanas.

Naftalānas kūrorts atrodas 50 kilometrus no senās pilsētas Gandžas, kas ir Azerbaidžānas otrā lielākā pilsēta, zaļā priežu meža apvidū mākslīgā ezera krastā. Ēnainās parka alejas, svaigais gaiss un skaistā apkārtne rada lielisku vidi atpūtai un veselības atgūšanai. Pilsētā ir vairākas sanatorijas un spa centri, kuros var baudīt naftalāna procedūras. Kvalificētais, pieredzējušais un laipnais kūrorta kolektīvs šeit parūpēsies par Jūsu veselību!

 

Druskininkai, Lietuva

Druskininkai ir kūrortpilsēta Lietuvā pie Nemunas upes, netālu no Baltkrievijas un Polijas robežas. Tas ir visu gadu spēkā esošs balneoloģisks, dūņu un klimatisks kūrorts un lielākais Lietuvas kūrorts. Mūsdienās sanatorijās ārstēšana apvienota ar tehnoloģijām, kas sniedz plašākas ārstēšanas metodes. Maigais kūrorta klimats, tīrais priežu meža gaiss un mierīgā atmosfēra palīdzēs produktīvi atpūsties un atgūt fiziskos un garīgos spēkus.

Sanatorijās tiek ārstētas neiroloģiskās, kardioloģiskās, pulmonoloģiskās, traumatoloģiski ortopēdiskās, endokrīnās, ginekoloģiskās, dermatoloģiskās, nieru, kā arī balsta un kustību aparāta un gremošanas sistēmas slimības. Viesi var apmeklēt ārstniecības centrus, kurā tiek piedāvātas kinezioterapijas, fizioterapijas, audiovizuālās terapijas procedūras un dažādas masāžas.

 

Lai saņemtu vairāk informācijas, sazinieties ar mums!

Tālrunis: +371 67629121, e-pasts: spare@spare.lv 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu